Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Юридичне відділення

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Кожному потрібен
свій лікар, свій духівник,
СВІЙ ЮРИСТ


Основне завдання сучасної юридичної освіти – підготовка висококваліфікованих правників, які наділені зрілістю розуму, незалежністю суджень і сповнені відповідальності як перед суспільством, так і перед власним сумлінням; формування у студентів почуття національного патріотизму, справедливості та невпинного прагнення до нових знань. Це дозволяє виховувати фахівців, правників, які відповідають вимогам сьогодення та у майбутньому складатимуть славу Тернопільського краю. Саме таких фахівців готує Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола на одному із провідних своїх відділень.

Класична юридична освіта у поєднанні зі знанням сучасного законодавства, іноземної мови, новітніх інформаційних систем і правових баз даних відкриває широкі перспективи на ринку праці, підтримуючи зв’язок часів і поколінь. Тому головним завданням юридичного відділення Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола є забезпечення фундаментальності, високого рівня професіоналізму та культури майбутніх юристів.

Очолює відділення Заставна Ольга Петрівна, кандидат юридичних наук.

Сьогодні відділення готує фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» і нараховує близько трьохсот студентів денної форми навчання.

Студенти через логічно впорядковані навчальні плани і програми та відповідні навчальні посібники опановують усі галузі українського права, вивчають особливості правової системи, законодавчої, виконавчої та судової влади зарубіжних країн, що в свою чергу забезпечує підготовку фахівців з передбачуваними знаннями та уміннями, спроможними творчо реалізувати їх у практичній діяльності в сфері юридичної діяльності. Практичними  навичками  майбутнього фаху студентам допомагають оволодіти різні форми навчальної та «юридичної клінічної практики» - спецпрактикуми, ознайомлювальна та професійна практика в органах виконавчої, судової влади, правоохоронних органах, юридичних фірмах тощо.

Висока професійність викладацького складу є гарантом підготовки фахівців - творчих, неординарно мислячих, націлених на майбутнє, здатних працювати у державних органах, громадських, правозахисних організаціях, підприємницьких структурах.
Застосування нових прогресивних технологій у навчальному процесі пов'язане з відповідною матеріальною базою. Студенти відділення займаються у спеціально обладнаних навчальних аудиторіях, працюють у сучасних комп'ютерних лабораторіях, мають вільний доступ до наукових бібліотек інших навчальних закладів через електронну бібліотеку коледжу.

Юридичне відділення тісно співпрацює із Львівським національним університетом імені Івана Франка, Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Київським Університетом туризму, економіки і права, де мають можливість продовжити навчання випускники відділення.

Спеціалісти галузі знань 0304 «Право» завжди користуються найбільшим попитом у роботодавців різних сфер діяльності, адже юридична професія остаточно стала однією з найбільш затребуваних. За даними соціологічних досліджень, рейтинг юриста серед молоді на першому місці і третьому - за вигідністю, що свідчить про популярність професії в нашому суспільстві. За період свого існування навчальний заклад підготував близько дев’ятисот фахівців-юристів, які завдяки отриманим знанням змогли гідно конкурувати, реалізувавши себе в юридичній сфері на сучасному ринку праці.

Зроби і ти свій вибір!

Коментарі: