Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Гімназія "Гармонія"

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

У необхідності – єдність,

у сумніві – свобода,

в усьому – любов

 

Життя в гармонії з красою,
з людьми, з природою і світом
спокійно йде чи крутизною,
а є гармонія – є світло!

 

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола розпочинає новий етап свого розвитку.

«Розум в думках, чесність у серці, здоров'я в тілі», - таким є кредо педагогічного колективу новоствореного навчального закладу, який прагне передусім, аби цей «острівець науки» став для наших гімназистів – як теперішніх, так і майбутніх – справжнім уособленням людяності і гуманізму, стимулом до нових навчальних та творчих звершень.

І в наступному навчальному році ми продовжуватимемо працювати в контексті допрофільної освіти, набираючи учнів у 8-й і 9-й класи (адже саме цей вік найбільш сприятливий і піддається коригуванню). Проте, маючи певний досвід і численні напрацювання, педагогічний колектив дійшов висновку, що необхідно постійно модернізувати та удосконалювати підходи до навчання та виховання. Нам необхідний заклад, в якому ще змалечку формуватимуться національна гідність та самосвідомість, створюватиметься і підтримуватиметься сприятливий психологічний мікроклімат, сповідуватимуться християнська мораль та загальнолюдські цінності.

Саме цим і зумовлений набір випускників початкової школи у п’ятий клас.

Тож якщо ви хочете пробудити у вашої дитини радість творчості і пізнання, розвинути її здібності та вміння мислити сміливо, творчо і нестандартно, тоді приходьте до нас і подаруйте своїм дітям радість цієї загадки.

У гімназії «Гармонія» дбатимуть про фізичне здоров’я вашої дитини, розвиватимуть її естетичні смаки та мистецько-художні уподобання. Адже у закладі панує своєрідний тандем найнеобхідніших, на наше глибоке переконання, для успішного навчального процесу речей: доброта, ласкавість і розумова діяльність.

Відомий афоризм стверджує: «У необхідності – єдність, у сумніві – свобода, в усьому - любов». Тому хороша школа – та, що ґрунтується на цих незаперечних істинах: єдність, свобода, любов. Ми намагатимемось прищепити вашій дитині усвідомлення того, що вона – невід’ємна частина єдиного цілого, свобода її думок та способів їх реалізації – необмежена, а любов і турбота наставників та вчителів – безмежна. Ваші діти будуть постійно задіяні, так що часу на дурниці просто не вистачатиме. Педагогічний колектив гімназії «Гармонія» глибоко переконаний, що виховання мусить крокувати попереду навчання, яке насправді буде якісним лише за умови, що виховний процес у навчальному закладі поставлений на висоту творчого сприйняття через призму доброзичливості.

Ні для кого не є секретом, що сучасні батьки, посилаючись на зайнятість, у переважній більшості дуже мало часу приділяють своїм дітям, Проте хочуть, щоб в центрі уваги навчального закладу, який вони обирають, було насамперед становлення духовної культури та почуття власної гідності їхніх дітей. Тому у нашій гімназії головна діюча особа – ваша дитина.

Загальновідомо, що молодшу школу багато дітей закінчує успішно. Проте згодом інтерес до навчання пропадає. Щоб цього не трапилося, ми хочемо створити ШКОЛУ РАДОСТІ, аби пробудити в дитині загадку творчості і пізнання, розвинути її здібності та вміння мислити сміливо, творчо і нестандартно.

Тому якщо ваша дитина допитлива і спостережлива,
енергійна та непосидюча,
дружить із комп’ютером і хоче й надалі спілкуватися з ним на «ти»,
танцює, співає, грає на музичних інструментах
та має інші, не менш цікаві захоплення, ми чекаємо її у гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Тут вона не тільки навчатиметься, а буде жити – спілкуватися, творити, відкривати для себе неосяжні простори незвіданого.

У нас вона отримає високий рівень всебічного розвитку та інтелекту, внутрішньої свободи та ініціативи.

Саме тут вона відчує родинний затишок і тепло, увагу і турботу від наставників і вчителів-предметників.

 

Ми чекаємо на Вас!

Приходьте і Ви не пошкодуєте!

Веб-сайт гімназії: http://garmonia.gi.edu.ua/

Коментарі: