Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Поїздка до Львова

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Хочете побачити Європу? Тоді їдемо до Львова!

Цей заклик не залишив байдужими студентів модельєрів з відділення дизайну і 2 листопада 2013 року ми вирушили поїздом до Львова.

Саме перше, що нас вразило - це архітектура! Місто дихає старовиною, всі історичні споруди, які були збудовані протягом 500 років збереглися. Нас оточили архітектурні шедеври української, польської, німецької, вірменської, єврейської, австрійської культур. Краса неймовірна!!!

Ця велич передається туристам. Ми насолоджувались львівською атмосферою вишуканості і аристократизму. Студентів і викладачів вразили живі скульптури золотого і срібного кольору та виступ джазового гурту на площі. Поєднання старовинної архітектури і якісно виконаного джазу-це щось неймовірне!!!

Обов`язково слід згадати про майстерні шоколаду, цукерні і «Світ карамелі». Запах на прилеглих вуличках просто дарував нам казкову насолоду.

А що вже казати про каву! Найсмачніша кава, звичайно ж, у Львові!  Густа ароматна кава - це дух старого міста, його душа і традиції, які оживають з кожним ковтком!

Обов`язково відвідайте Львів, і ви, напевно, скажете те ж саме, що і ми, - « Я хочу тут жити!»

Коментарі: