Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Панна. Відродження

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Листопад виокремився не тільки погодніми умовами чи наближенням сесії. У другому корпусі Галицького коледжу відбувся конкурс «Панна відділення дизайну. Відродження», де найсміливіші красуні мали змогу позмагатися за звання «Міс відділення дизайну».

Кожна з них пройшла чотири етапи конкурсу. Перший – презентація, в якому учасниці розповідали про себе. Другим етапом була демонстрація розумових здібностей, де  конкурсантки відповідали на різні запитання. А третій – представлення художнього образу, в якому учасниці повинні були показати свою творчість за допомогою попередньо підготовленого образу, який уособлював їхній задум. Майбутні дизайнери представили моделей, вбраних у зроблений власноруч з підручних матеріалів одяг. Образи доповнили  відповідними зачісками та аксесуарами. Різноманітність ідей вражала не тільки кількістю і багатством використаних матеріалів, але й якістю та практичністю одягу. Останній етап конкурсу – дефіле у вечірніх сукнях.

У моменти визначення переможниці суддям не заздрив ніхто. Адже дівчата поділились частинкою своєї душі, готуючись до кожного конкурсу.  
«Міс глядацьких симпатій»  стала Антоніна Кузь. Другою віце-міс за суддівським рішенням обрали Марію Велиток (М-31), а звання першої віце-міс отримала Таня Баран (М-21). З великою тривогою очікували того моменту, коли назвуть переможницю. І нею стала Попсуйко Вікторія, студентка групи М-41. Шарм, витонченість і фантазія дівчини зачарували всіх. Сама Вікторія зізналася, що не сподівалась на такий результат. Проте подруги, двоюрідний брат та коханий хлопець Ростислав – ні на хвилинку не сумнівались.

Фотографії із заходу можна переглянути у нашій галереї.

Коментарі: