Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

Семак Діана

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Україна — держава із багатовіковою історією. Довгий період свого існування країна була під владою інших держав; українців хотіли знищити як націю, перетворити у «малоросів», асимілювати з поляками, угорцями. Та ми вистояли і довели, що українці — велика нація із своєю мовою, культурою, традиціями.

І ось 1991 року Україна отримала незалежність. Політичним режимом країни стала демократія — влада народу.

Що означає влада народу? Це означає, що сам народ, методами голосування, референдуму, вирішує найважливіші державні питання і обирає тих, хто буде при владі.

Однією з головних ознак демократії є свобода слова. Відтепер кожен українець може вільно, без страху висловити свою думку, взяти участь у страйку, організувати акцію протесту.

На сьогодні багато українців вважають, що їх голос не має ніякої вартості, що якби вони не кричали — їх не почують, не послухають. Наша демократія перетворюється на олігархію — владу багатих.

Так, я згодна, голос однієї людини можна проігнорувати, але потрібно пам’ятати, що українці — нація, разом ми подолаємо все. Це довела Помаранчева революція, коли народ висловив своє невдоволення виборами 2004 року і обрав президентом України Віктора Ющенка.

Отже пам’ятаймо, що свобода слова - це право, яке в нас ніхто не може відібрати.

Коментарі:

Результати опитування

Результати опитування