Оголошення

Події

Росіл Марія

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Демократія ― невід’ємна риса прогресивної, економічно і культурно розвиненої країни. Пріоритетами якої є забезпечення прав і свобод громадян, вільне вираження своїх думок, переконань, почуттів. Демократичне суспільство ― це суспільство, де, незважаючи на своє походження, віру, соціальний стан, кожен може вільно виражати свої думки, переконання, займатись професійною діяльністю відповідно до своїх навичок і знань. Ніхто не має права посягати на твоє життя і свободи.

Україна, як молода, порівняно нещодавно утворена країна, згідно до вимог сучасності, теж розвивається як незалежна, демократична держава, пріоритетом якої є забезпечення прав і свобод своїх громадян. Основні засади політики України передбачені її головним законом ― Конституцією. В ній яскраво виражено усі демократичні риси, засади, на які повинна опиратись подальша політика в Україні. На жаль, історично склалося так, що досить довгий час вона була у складі Росії і не мала змоги розвиватись, як прогресивні країни Європи. І хоча, як було сказано раніше, головний пріоритет країни ― це демократичність, він досить часто порушується у сучасному суспільстві. Причиною цього є надзвичайно висока корупція, що присутня в усіх сферах життя сучасного українця. Це призвело до того, що досить часто останнє слово за тим, у кого більший і грубший гаманець. Також, людина не завжди може вільно виражати свої думки і переконання. Особливо якщо це стосується болючих тем сучасного суспільства. Сьогодні суспільством керують гроші. А суспільство, в якому діє беззаконня і влада багатих людей, не може називатись демократичним, незважаючи на усі демократичні засади Конституції України, які останнім часом також досить часто порушуються.

Як бачимо, досить часто дійсність не відповідає омріяному. Але Україна - молода держава, яка не мала багато часу на розвиток демократичного суспільства. Тому, для покращення життя кожен із українців повинен працювати для того, щоб в майбутньому в Україні було справжнє демократичне суспільство, де кожен буде мати право голосу і свободу слова незалежно від того, хто він є і який його матеріальний стан чи посада. Я вірю в те, що в України попереду тільки світле майбутнє, пріоритетом якого буде демократичність і свобода слова.

Коментарі:

Результати опитування

Результати опитування