Оголошення

Події

Нікітіна Юлія

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Сьогодні українці живуть у власній, суверенній, демократичній державі. В державі, яка протягом усього свого існування зазнавала утисків сусідніх держав.

Коли українців позбавляли життя лише за бажання вижити, зберегти хоч часточку власної культури, про яку демократію могла бути мова? Валуєвський циркуляр, Емський указ, Голодомор… Для когось ці події є лише фактом, але не для України. Для нас кожна смерть величезна жертва наших предків, які потом і кров’ю добивалися того, щоб ми жили у вільній країні.

Демократія… Чи є вона сьогодні?

Підкупне телебачення, фальсифіковані вибори… Ці явища виникають лише через бажання людини збагатитись, і це є природнім. Але люди забезпечують себе різними шляхами. Ще одним важливим фактором є страх. Люди мовчать через страх втратити роботу, звичайну байдужість. Ми можемо звинувачувати владу в неченості, але лише одиниці можуть заявити про це відкрито. Українці бояться пожертвувати якоюсь дрібницею, коли пращури віддавали життя заради нашого спокійного майбутнього. А як ми їм віддячуєм? Що робимо для майбутнього наших дітей? Ці запитання ми повинні задавати собі кожного дня. Тому я дійшла висновку, що демократія в руках кожного з нас, як і наше майбутнє.

Коментарі:

Результати опитування

Результати опитування