Оголошення

Події

Миколишин О.

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На мою думку , демократія і свобода слова в нашій державі є питанням риторичного характеру. Демократія – це така система влади , при якій держава , політичні інститути залежать від юридично оформленої волі народу . Сучасна ситуація в Україні , і чинники, які впливають на демократичний розвиток.

По – перше , як я зазначила вище , громадяни України , особливо старше покоління , живуть за комуністичних принципів. Старі догми і правила поведінки керують їхніми вчинками. Але існує також і інша група населення , яка свідомо керується недемократичними правилами. Наприклад , націоналісти з Західної України , соціалісти чи просто люди без яких то було б конкретних політичних уподобань , але які невідомо суперечать в своїх думках принципам демократії. Погіршення стану демократії в Україні зафіксоване в різних демократичних рейтингах. Наприклад , вибори Президента. Вже сьогодні Україна визначена Freedom House лише частко вільною країною , а міжнародний рейтинг свободи слова опустився до неприйнятного низького для демократичної свідомості держави рівня.

По – друге , свобода слова – право людини вільно висловлювати свої думки - розглядається прихильниками лібералізму як одна з найважливіших громадянських свобод. В теперішній час охоплює свободу вираження поглядів , як в усній , так і в письмовій формі , в меншій мірі стосується до політичної та соціальної реклами (пропаганди) . Ідеологія лібералізму ставить державну цензуру , або будь – яку іншу форму державного примусу до висловлення поглядів або відмови від них , поза законом. Згідно зі звітом « Репортерів без кордонів » Україна опустилася з 89 місця у 2009 році на 131 у 2010 ( поряд з Іраном ). Вперше за 5 років створено журнальний рух проти цензури.

Отже , демократія і свобода слова в Україні значно погіршилася за останні роки. Потрібно працювати власними силами аби наша держава розвивалася і була вільною , демократичною державою.

Коментарі:

Коментарі 

 
+2 # maconya94@mail.ru 06.11.2012 12:28
Молодець Миколишин в даній ситуації твій твір мені дуже знадобився.Дякую супер :D
 

Результати опитування

Результати опитування