Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

Зварич Марта

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Згідно демократичного режиму в Україні, єдиною владою визнається народ або ж вибрані ним представники. Відповідно до цього, все, що відбувається в державі повинно бути розповсюджене для ознайомлення народу. Інформуванням людей займаються різні види ЗМІ.

Сучасний журналіст має право вільно висловлювати свою думку, давати певні коментарі стосовно тих чи інших ситуацій. Але, враховуючи політичну ситуацію, яка склалася в країні, загальну атмосферу в суспільстві, значну класову нерівність та економічну нестабільність, правляча владна верхівка прихованим або й відкритим способом старається обмежити свободу слова, оскільки певні обіцяні аспекти політичної діяльності не відповідають наявній дійсності та є небажаними для поширення. Політичні сили хочуть звузити розповсюдження правдивої інформації до мінімуму.

З формального погляду, в України наявні всі чинники, які б дозволяли сказати, що в нас склався демократичний режим. Проте, більшість вважає, що українська демократія – незавершена робота.

Коментарі:

Результати опитування

Результати опитування