Оголошення

Події

Войтович Лілія

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Здається, після того як Україна стала незалежною державою, після того, як надії українців нарешті мали б здійснитися, в нашій країні повинно було все налагодитись…Але, чи є так насправді?

Україна є демократичною державою, а, отже, головним джерелом політичної влади є народ. Думка народу завжди повинна враховуватись президентом. Проте, зараз ми можемо бачити, що влада не слухає людей, не зважає на їхні потреби та інтереси. Наш народ вже так зневірився в усьому, що веде пасивний спосіб життя, не хоче навіть захищати свої права. Майже не організовує протестів та мітингів. Хоч свобода слова в Україні існує, та і вона зазнає утисків. Ніхто не хоче, щоб про нього розказували правду. Владі це не вигідно, адже вона втрачає через це повагу простих людей. У різних засобах масової інформації не друкують та не транслюють вичерпно все, що відбувається навколо, а ті, що собі це дозволяють, отримують покарання.

В Україні відсутня рівність усіх громадян. Якщо ти багатий – ти можеш все, а якщо ти бідний – нічого. Навіть якщо в тебе є продуктивна власна думка, тебе просто не почують, не захочуть почути. У людей немає ніякого заохочення, піднесення, заклику до змін. Суспільство збайдужіло.

Слабка в нас і виборча система. Люди, ідучи на вибори, навіть не мають бажання, за когось віддати свій голос, бо через гіркий досвід років, вони не довіряють ні одному з кандидатів. Українці не в силі підняти нашу державність, бо це насправді не від них залежить, і відсутня будь-яка «влада народу». Люди не мають прав. У пошуках кращої долі багато з них їдуть за кордон, де їхню думку і права цінують більше, ніж на Батьківщині.

Для створення справжньої демократичної держави українцям потрібно об’єднатися, з жагою відстоювати свої права. Хоч влада постійно утискає нас, все таки ми забезпечені захистом і повноваженнями з боку держави, і можемо цим користатися. Не потрібно терпіти безвладдя, неповагу, низькі зарплати, погане матеріальне становище – потрібно виступати проти несправедливості. На виборах віддавати голос за дійсно правдивого кандидата, бо багато з них «купують голоси». Крім того, кожна людина не має боятися висловлювати свою думку, та робити перші кроки до змін!

Коментарі:

Результати опитування

Результати опитування