Оголошення

News image

ГАЛИЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА оголошує набір студентів на 2018-2019 н.р. на державну та контрактну форми навча

за освітнім ступенем БАКАЛАВРА; за спеціальностями ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»; за професіями  «КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТН... Детальніше...

Події

News image

Цікаво про податки: студенти відвідали Муз

Уже п’ять років у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області діє Музей... Детальніше...

Буряк Інна

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Демократія – це влада народу, що виявляється у здійсненні управління безпосередньо та через органи державної влади і місцевого самоврядування. Конституція України гарантує громадянам свободу слова і думки. Ще в античні часи Сократ критикував демократію як таку. Він стверджував, що головним її недоліком є некомпетентність людей, які приходять до влади, вони зазвичай обираються помилково.

А й справді, сьогодні громадяни повинні обирати між «поганим і ще гіршим». В сучасному суспільстві демократичні засади Конституції України гарантують нам безліч прав і свобод. Проте варто зняти рожеві окуляри і поглянути на світ реалістично: куди ж зникає те рівноправ'я перед законом, коли дружина чи діти держпосадовців «ганяють» на дорогах зі швидкістю 120 км/год? Чи коли у нічних клубах після численної дози алкоголю відбуваються бійки з фатальними наслідками не на користь звичайних людей? Зелені папірчики, чи, як кажуть, «капуста» вирішують усе. То чи є у нас демократія? Думаю, що тільки на папері. Ми живемо у суспільстві, у якому «багаті мають все, а бідні – нічого».

Недавно прочитала статтю у газеті про те, що відбулася зустріч з кандидатом до парламенту, не пригадаю вже з яким. Так от, поступово на конференції почалися більше і більше поступати провокаційні питання від журналіста тієї газети. Через декілька хвилин його змусили покинути конференцію, на яку він зміг повернутись лише через 20 хвилин. Насправді ж ця зустріч була відкритою і усі бажаючі могли потрапити на неї.

Аналізуючи цей випадок, можна зробити висновок, що були порушені права кореспондента на свободу слова. І таких ситуацій є дуже багато, але їх не завжди афішують. Ось така в Україні свобода слова.

Коментарі:

Результати опитування

Результати опитування