Хресна дорога для молоді

У час Великоднього посту ми всі по-іншому намагаємось подивитись на своє життя, більш глибоко проаналізувати наші вчинки, ставлення один до одного й до самого себе. Молитва, милостиня і піст - це сааме ці три основні постулати, які потрібні для нашого спасіння. Ісус Христос, на доказ Своєї безмежної любові до нас і для нашого спасіння прийняв пониження, погорду, несправедливе засудження і найболючішу смерть на хресті. В подяку за цю любов, перепрошуючи за наші гріхи, кожен з нас намагається тепер роздумувати про Його Хресну Дорогу, про Його муки й смерть.

Хресна хода вже стала доброю традицією для студентів та викладачів Галицького коледжу імені Вячеслава Чорновола.

У четвер, 22 березня 2012р. в приміщенні ІІІ корпусу Галицького коледжу відбулася Хресна Дорога, яку організували викладачі циклової комісії іноземних мов та студенти відділення туризму.

Почесним запрошеним гостем заходу був отець Мартин Хомів сотрудник Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя.

Мета духовного заходу: довести до свідомості студентів, що Бог любить нас. Він довів Свою любов тим, що послав Свого Сина Єдинородного на  землю, «щоб кожен, хто увірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне», розбудити бажання співучасті та допомоги іншим у важкі хвилини життя; виховувати студентів у дусі Христової науки.

Усі студенти відділення туризму приєдналися до духовних роздумів, щоб у молитві та спогляданні Христових страстей, пережити дорогу Господа до Воскресіння через Голгофу. Учасники несли в руках запалені свічки. Протягом Хресної дороги відбувалися читання Євангелія на чотирнадцятьох молитовних зупинках англійською мовою.

Запрошений гість – о.Мартин виголошував духовні науки про хрест Господній та його значення у житті християнина, відношення людини до Бога, єдності у християнській спільноті і поза нею.

Цей проведений захід був дуже повчальним і змушував замислитись над своїми гріхами та вчинками.

Тож ідімо за нашим Спасителем, переживаймо разом з Ним, візьмімо приклад для наслідування і відчуймо цю велику і безмежну любов, любов Бога до людей.