Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Студенти про Шевченка

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

У рамках Шевченківських днів відбулася науково-практична конференція студентів економічного відділення Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

У святково прикрашеній залі зібралися викладачі та студенти відділення, запрошені учні старших класів шкіл нашого міста.

Вітальним словом та власною поезією «До твого серця завжди лину, Кобзарю мій» відкрила виховний захід Марія Йосипівна Чигур, викладач української мови і літератури коледжу.

Присутні в залі, затамувавши подих, із захопленням слухали змістовні, насичені цікавими відеоматеріалами та фактами, доповіді студентів (керівники– викладачі М.Й. Чигур та Л.М. Ухач).

Вихованець відділення Дмитро Дудар зацікавив слухачів науково-дослідницькою роботою «Шевченко і світова культура», зауваживши, що великий син України у світовій культурі почував себе своїм, що діапазон і рівень його естетичної культури воістину дивовижні. Студентка Оксана Запаранюк відмітила світове значення Шевченка в перекладах, зокрема зауважила, що «Заповіт» видано сорока п’ятьма мовами світу, а список перекладачів-популяризаторів Шевченкового «Кобзаря» в різних країнах світу налічує понад сотні імен. Шевченко належить до числа наймузикальніших поетів світу, нев’янучі квіти чарівних мелодій української музики зросли і будуть виростати на плодючому грунті його поем і віршів, – наголосила наступна виступаюча студентка Зоряна Ванджура. Ліля Карандасьова повела слухачів у світ живопису Шевченка, відмітивши, що саме як художник, Великий Кобзар займає одне із самих почесних місць в світовому образотворчому мистецтві.

Поезією «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» завершили виховний захід читці-декламатори.

Наталя Свідерська, студентка економічного відділення
Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Коментарі: