Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Родинне свято

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

«Доки батько живий, доки мати жива,

щедро сонце сіяє, зеленіє трава….»

Людське безсмертя з роду і до роду

Увись росте з коріння родоводу.

І тільки той, у кого серце чуле,

Хто вміє берегти своє минуле

І вміє шанувати своє сучасне,

Лиш той майбутнє вивершить прекрасне.

В.Лучук

Саме під такою назвою у гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбулося родинне свято, яке об’єднало в одну родину батьків, вчителів, дітей.

Усе найкраще, що є на Землі, йде від сім’ї. Без сім’ї, як і без природи, людство обійтись не може. Сім’я – як сонце, як небо, як повітря, як сама земля-годувальниця. Кожен рід - це велике дерево, а на ньому гілочки – діти, які швидко ростуть і міцніють, бо живляться соками великої гілки – сім’ї. Вона тим міцніша, чим сильніша дружба в родині.

Неможливо описати тих емоцій, коли лунали з уст мам колискові, коли змагались між собою батьки, вчителі, учні за якнайбільшу  кількість виконаних дитячих пісень. А як хвилювалось сімейство Ботюків, коли під супровід гітари виконувало пісню  про батька. Соціальний педагог Банах.С.В. зачитала уривки з дитячих творів «За що учні люблять батьків». Зворушливою і трепетною була сценка сім’ї Комінко, коли мама і батько зі сльозами на очах звертались до дочки Зоряни:

«Як би тобі, доню, в світі не було,

Не скупись ніколи людям на добро…»

А як щиро і захоплено виконували пестушки і утішки маленькі сестрички Сашка Бругера Яночка та Сніжани Василиків Діана.

Щирі слова про маму і тата, бабусю і дідуся переплітались з піснею. Тут уже  демонстрували свою майстерність Катя Шептак, Аліна Шмигельська, Христина Стасишин, Наталя Василечко, Ангеліна Осадчук та їхній невтомний  наставник Вікторія Мищій. Приємно здивував грою на флейті Максим Михайлюк.

Як швидко пролетів час! Справді, якщо «…зміцніє хоч одна родина, міцною стане наша Україна…». Нікого не залишив байдужим цей вечір! Як прекрасно, коли говорить серце, коли йому є що сказати людям!

Коментарі: