Оголошення

News image

До уваги студентів! Змінено реквізити

У зв'язку зі змінами рахунків України з 03.01.2020 р.  Галицький  коледж імені В’ячеслава Чорновола має нові реквізити дл... Детальніше...

Події

Студентська Рада

РаСК (Рада студентів коледжу) — це орган студентського самоврядування Галицького коледжу імені Вячеслава Чорновола . Своє основне завдання РаСК  вбачає у захисті, представництві та реалізації прав та інтересів студентства, розвитку їх потенціалу через залучення до процесу прийняття рішень та реалізації ініціатив кожного студента коледжу.

РаСК прагне консолідувати та розвивати студентське самоврядування нашого навчального закладу, забезпечити функціонування комунікативної платформи для обміну досвідом та інформацією, налагодити та підтримувати ефективний діалог між органами влади та РаСК, реалізовувати проекти, що приносять користь студентській молоді. Це дає можливість зробити вплив студентів на  освіту більш глобальним та реальним, підвищить роль окремого студента у вирішенні питання якою ж має бути вища освіта.

Членство в Раді студентів — не просто престижний статус. Це бажання змінювати життя студентів на краще, брати участь у студентському самоврядуванні та розвитку потенціалу студентів завдяки активній діяльності, ініціації та реалізації проектів.
РаСК  активно співпрацює з молодіжними та студентськими організаціями міста.

Ми знаємо, що зараз на першому місці у нас стоїть навчання і, тому хочемо покращити і зробити тіснішими зв'язки між студентським і викладацьким складом, урізноманітнити і зробити його цікавим. Адже, заходи для відмітки — це все у минулому. Ми хочемо жити по-справжньому: проводити дискусії і конференції, пізнавати те незвідане, що до нас доносять наші старші товариші через практичні заняття і неординарні лекції. Ми — майбутнє нашої держави і, тому повинні засвоїти досягнення попередніх поколінь і піти далі уперед, створивши щось своє нове.

Ми хочемо це зробити і зробимо усе, щоб наші плани здійснилися.

 

title Filter      Показати #  
# Заголовок Статті Хіти
1 Склад ради студентів 3060
2 Обговорюємо новий закон "Про Вищу освіту" 7739
3 Структура Ради студентів Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола 2319
4 Положення про студентське самоврядування 2028