Студенти відділення економіки та туризму відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів

Екскурсовод розповіла, що камери музею відкривались у кілька етапів, у зв'язку із тим, що перед від’їздом у в'язниці було зведено ряд стін, які відділяли одну частину в'язничного коридору від іншої. Та завдяки спогадам політв'язнів і посильній роботі працівників музею, врешті вдалось відновити автентичний вигляд внутрішньої тюрми. Студенти оглянули карцери-одиночки і «мокрі» карцери, де в повній темряві та холоді ув’язнені проводили інколи по кілька діб. Серед експонатів особливу увагу привернули копія посмертної маски Степана Бандери, автентичний бронежилет Ярослава Стецька. Студенти були вдячні за таку пізнавальну екскурсію. Дуже цікаво було відвідати таке історично значиме місце в нашому рідному місті.