Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Зустрічі з волонтерами Корпусу Миру

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

8 грудня в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, у відділі літератури іноземних мов відбулася зустріч студентів у English Speaking Club на тему: «Кельтські традиції святкування Нового року». 
За допомогою інтерактивних ігор студенти познайомились з учасниками англомовного клубу, розповіли про себе та улюблене свято.

Студенти педагогічного університету представили мультимедійну презентацію, присвячену кельтським традиціям святкування Нового року. За допомогою «мозкового штурму» учасники клубу разом із волонтером зібрали необхідну лексику та зіграли ряд ігор, зокрема, склали власну новорічну казку, для закріплення лексичного матеріалу; розвивали логічне мислення, розгадуючи шаради та загадки.

Під час зустрічі було здійснено контрастивний аналіз кельтських та британських традицій святкування Нового року. Наприкінці усі присутні поділились своїми планами та бажаннями стосовно зустрічі Нового Року.

Під час іншомовної комунікації студенти Галицького коледжу продемонстрували хороший рівень володіння розмовною англійською мовою, брали активну участь у всіх видах запропонованої діяльності.

Коментарі: