Оголошення

Події

News image

Остання пара у студентів спеціальності "Го

Неймовірними емоціями завершився ще один тиждень життя відділення економіки та... Детальніше...

Нобелівські читання

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Нобелівський рух в Україні розпочався не з столиці, а з нашого міста. Саме в Тернополі з 1991 року  проводяться  Нобелівські читання. Саме в  Тернополі  побачила світ книга тернополянина Олександра Левченка про Нобелівську інтелектуальну еліту і Україну. А в себе ми проводимо читання, щоб  і наших учнів залучити до світової практики.

З метою популяризації науки і Нобелівського руху в гімназії «Гармонія» Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола   відбулись треті Нобелівські читання.

У виступах гімназистів звучало: Роалд Гофман  і Зельман Ваксман народились в  Україні, мама Бориса Пастернака – з давнього українського роду. Юні доповідачі цитують Нобеліантів: «Націоналізм – необхідний і вирішальний фактор для вирішення проблем економіки». Це думка американського економіста Мюрдаля.  А Бернард Шоу в свій час сказав: «Здорова нація не відчуває своєї національності, як здорова людина не відчуває, що у неї є кістки».

Україна не в одному аспекті дотична до Нобелівської премії. Залишилось – виростити своїх лауреатів.

Наука розпочинається із здивування. Нобелівські читання в гімназії «Гармонія» це – іскра, це – здивування. Віримо:  результати і лауреати попереду!

Програма

Коментарі: