Оголошення

Події

Урочисте вручення дипломів випускникам відділення туризму!

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

«Талант – це праця, знання – це сила!»

Однією з відмінних ознак відділення туризму є не лише урочиста посвята у туристи, але й не менш  урочисте вручення дипломів випускникам.

8 лютого 2012 року у актовій залі головного навчального корпусу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів студентам на присвоєння освітньо - кваліфікаційних рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Туристичне обслуговування».

Галицька родина виховала та надала сучасної професійної підготовки 44 студентам – випускникам відділення туризму.

Урочистого характеру церемонії надали «Гімн України» та «Гімн Галицького коледжу».

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від в.о. директора коледжу Бабюк Марії Петрівни, отця Василя, наставника групи Чамарник Марії Тедеївни.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили рідному коледжу, викладачам, батькам, кураторам та одногрупникам випускники.

Сучасна сценографія, захоплюючий відеоряд на екранах, квіти і сяючі посмішки у залі – це все створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя.

Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!


Коментарі: